Wakacje na Fuerteventura , Młyn w Tiscamanita

Rejsy jachtem żaglowym pod polską banderą i z polskim kapitanem. Najlepsza wycieczka wodna na Fuerteventura.

Oferujemy wycieczki po Fuerteventura wykonywane przez nas osobiście jak i firm z którymi współpracujemy. Może to być kameralna wycieczka po Fuerteventura busem 8 osobowym, autem terenowym jak i autokarowa. Oferujemy również wycieczki na pobliskie wyspy Lanzarote oraz Lobos. Fuerteventura możecie zwiedzić również quadami, rowerami czy też w trakcie wycieczek pieszych. Polecamy bardzo kameralne bo w maksymalnie 4 osobowycm gronie wycieczki na dziki półwysep Jandia i plaże Cofete. Zwiedzanie owianej wieloma tajemnicami Willi Wintera, odwiedziny w kultowym Puertito, zjawiskowej Calety de Madera i wiele, wiele innych cudów Fuerteventura.

Wycieczki po Fuerteventura to podstrona na której znajdziecie oferty róznych możliwości zwiedzenia wyspy jak i wielu form wypoczynku. Oferujemy wycieczki po Fuerteventura wykonywane przez nas osobiście jak i firm z którymi współpracujemy. Może to być kameralna wycieczka po Fuerteventura busem 8 osobowym, autem terenowym jak i autokarowa. Oferujemy również wycieczki na pobliskie wyspy Lanzarote oraz Lobos. Fuerteventura możecie zwiedzić również quadami, rowerami czy też w trakcie wycieczek pieszych. Polecamy bardzo kameralne bo w maksymalnie 4 osobowycm gronie wycieczki na dziki półwysep Jandia i plaże Cofete. Zwiedzanie owianej wieloma tajemnicami Willi Wintera, odwiedziny w kultowym Puertito, zjawiskowej Calety de Madera i wiele, wiele innych cudów Fuerteventura.

Organizujemy wycieczki po Fuerteventura bardzo indywidualnie, nie jeździmy od punktu do punktu, tylko rozmawiamy z gośćmi i w trakcie objazdu modyfikujemy program zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami uczestników. W małej grupie jest to z reguły zawsze możliwe.

Tylko z nami możecie zorganizować romantyczne oświadczyny, podróż poślubną, urodziny, rocznice, a także sesje fotograficzne z profesjonalnymi polskimi fotografami zamieskującymi na naszej cudownej wyspie.

Mamy również szeroki wachlarz morskich wycieczek po Fuerteventura w tym nasze nowe "dziecko" czyli: Wycieczki żeglarskie pod polską banderą/Daily Sailing Trips. Są to kilkugodzinne rejsy polskim jachtem żaglowym s/y "Kate" z portu w Morro Jable.

 

W trakcie rejsów naszym jachtem jest duże prawdopodobieństwo spotkań z delfinami, wielorybami czy żółwiami. W trakcie tej wycieczki podczas postoju na kotwicy w przepięknej zatoce macie państwo czas na pływanie, skoki do wody z jachtu, snoorkeling /sprzęt dostępny na jachcie/. Poniżej możecie obejrześ krótkie relacje filmowe z naszych rejsów i wycieczek.

Oprócz tego np. rejs statkiem "Odysse 3" ze szklanym dnem, "Piracki rejs" starym autentycznym żaglowcem, rejs legendarnym jachtem regatowym klasy Maxi 82 czy wycieczki skuterami wodnymi.

Firma Wakacje Fuerteventura współpracuje i ciągle nawiązuje nowe kontakty z touroperatorami działającymi na wyspie, aby zapewnić polskim turystom przybywającym coraz liczniej na Fuerteventurę maksimum atrakcji i wrażeń jakie ten rajski zakątek oferuje.

 

 

Kontakt: +34 627 372 558 +48 606 968 087 email: fuerteventurawakacje@gmail.com


Zdjęcia:

MORRO JABLE WEATHER