fake watches
Wakacje Fuerteventura Wycieczka na Lanzarote

GRAN TOUR LANZAROTE

 Lanzarote, wyspa wulkanów i wina, to perełka Wysp Kanaryjskich z unikatowymi w skali świata atrakcjami. Zapraszamy do jej odkrycia w czasie wakacji na Fuerteventura.

Wypływamy z Fuerteventura pierwszym promem o poranku, dzięki temu do wszystkich miejsc, które zwiedzamy, docieramy wcześniej niż wiele innych grup. Program wycieczki ułożony jest tak, byście zobaczyli Lanzarote komfortowo i bez tłumów – nawet w szczycie sezonu turystycznego.

Wycieczka realizowana jest w każdą ŚRODĘ. Dostępne daty pojawią się w panelu rezerwacyjnym po rozwinięciu kalendarzyka.

Cena: 115 €. Rezerwację potwierdzamy po opłaceniu zaliczki 15 €. Pozostałe 100 € rozliczane jest z przewodnikiem w dniu wycieczki (kartą lub gotówką).

Cena za dziecko, które w dniu wycieczki nie ukończyło 12 lat: 70 €. Ze względu na intensywny program ta  wycieczka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 5 lat.

Oferta zawiera


 • Odbiór z wszystkich hoteli w kurortach

  Bilet promowy Fuerteventura – Lanzarote – Fuerteventura

  Obsługę licencjonowanego polskojęzycznego przewodnika na Lanzarote oraz pilota wycieczki, który towarzyszy grupie od momentu porannych zbiórek

  W cenę wycieczki wliczone są bilety wstępu do Parku Narodowego Timanfaya (20 €) i Jameos del Agua (15 €).

  Obiad w restauracji (bufet), do posiłku woda i wino. 

Program wycieczki


 • Odbiory z hoteli w miejscowościach turystycznych. Przejazd do portu w Corralejo. Krótka (ok. 30 min) przeprawa promowa z widokami na Lanzarote, Fuerteventurę oraz wyspę Lobos**.

  Zwiedzanie Parku Narodowego Timanfaya - głównej atrakcji wyspy. W miejscu oznaczonym symbolem diabła weźmiemy udział w pokazach geotermalnych czyli doświadczeniach, które udowodnią, że wulkany z Lanzarote są wciąż aktywne i gorące. Chwilę później wybierzemy się w podróż Ruta de los Volcanes - jest to przejazd liczącą około 14 km trasą przez pola zastygłej lawy.

  El Golfo – wioska charakteryzująca się wulanicznym wybrzeżem. Czas wolny na spacer w stronę Charco de los Clicos - szmaragdowego jeziorka w kraterze wulkanu. 

 • La Geria czyli region Lanzarote znany z unikatowego w skali świata sposobu uprawiania winorośli. Wizyta w winnicy z możliwością spróbowania najlepszego wina Wysp Kanaryjskich.

  Przejazd na północ przez centralną część wyspy: miejscowość Teguise oraz zbocza Peñas del Chache - najwyższego wzniesienia Lanzarote. Zatrzymamy się na punkcie widokowym, skąd obserwować można wulkan La Corona oraz wioski rybackie wschodniego wybrzeża.

  Obiad w restauracji w Dolinie Tysiąca Palm (wliczony w cenę wycieczki).

  Jameos del Agua – miejsce, gdzie natura spotyka się ze sztuką, czyli tunel wulkaniczny zaaranżowany przez najsłynniejszego artystę Lanzarote – Cesara Manrique. Ciekawostkami tego miejsca są m.in. maleńkie kraby - albinosy oraz sala koncertowa w jaskini. 

 

Dokładną godzinę wyjazdu z hotelu wysyłamy mailem wraz z potwierdzeniem rezerwacji. Orientacyjna godzina rozpoczęcia wycieczki: Morro Jable i Esquinzo: 05:00, Costa Calma 05:20, Caleta de Fuste 06:15, Corralejo 07:00. Po zakończonej wycieczce prom powrotny przypływa na Fuerteventurę około 17:40. Przybliżony czas powrotu do hoteli w kurortach: Corralejo: 18:00, Caleta de Fuste, Costa de Antigua: 18:45, Costa Calma 19:30, Morro Jable, Esquinzo: 19:45

*Taryfa cenowa “dzieci” dotyczy dzieci, które w dniu wycieczki  nie będą miały ukończonych 12 lat. Przy wejściu na prom obsługa statku kontroluje dokumenty tożsamości.

** Przy wejściu na prom niezbędne jest posiadanie dokumentu tożsamości

 

 Cennik:

      Dorośli: 115,00eur
      Dzieci (2-11lat):70,00eur

 

Kontakt: +34 627 372 558 +48 606 968 087 email: fuerteventurawakacje@gmail.com

 

 


Zdjęcia:

MORRO JABLE WEATHER