Wakacje Fuerteventura tanie loty

 

Tanie Loty na Fuerteventura czyli pomagamy w znalezieniu jak najniższych cen na bilety lotnicze. Większość bezpłatnych wyszukiwarek nie kojarzy połączeń tanich lini.

Lider w tanich lotach czyli RYANAIR oferuje bezpośrednie tanie loty na Fuerteventura z Modlina w cenie od około 500,00 zł w obie strony od osoby, niestety obecnie tylko od października do marca.

Od 25 kwietnia ruszyło bezpośrednie połączenie z Katowic na Fuerteventura. Samolot linii Wizziair będzie latał w każdy czwartek, ceny już od 558,00zł w obie strony!!!

Są jednak możliwości kupienia biletów na lot  z biur podróży, takich jak:

TUI, ITAKA, RAINBOWTOURS, wyloty z Katowic, Warszawy, Poznania,Wrocławia i Gdańska. Ceny tych lotów na Fuerteventura wahają się od 360,00zł do 1800,00 zł od osoby w obie strony z bagażem rejestrowanym 15-20kg.

Aktualnie regularna cena biletu z ITAKi to 1346,00zł w obie strony w tym bagaż rejestrowany 20kg. Często na kilka dni przed wylotem cena spada do kilkuset złotych.

 

Poniżej linki bezpośrednie do najtańszych obecnie przewoźników.  W celu wyszukania tanich lotów proszę wchodzić poprzez ikonki przewoźników poniżej, większość ludzi szuka poprzez Google i nie zawsze są to strony przewoźników tylko pośredników.

Numer 1 cenowy w lotach na Fuerteventura to na chwilę obecną  RAINBOW oraz TUI i ITAKA.

Tanie loty na Fuerteventura ostatnio można kupić  na stronie Rainbow w cenie około 168,00zł,-198,00zł w jedną stronę.

Bardzo dobre ceny, czasami nawet 50,00eur w obie strony można uzyskać na loty RYANAIR z Berlina.

Pod linkami do kilku najlepszych cenowo linii lotniczych, podajemy Wam tygodniowe zestawienie wszystkich lotów na Fuerteventura,które będziemy aktualizować co kilka tygodni.

To zestawienie pozwoli Państwu zorientować się z jakich lotnisk w Europie i jakimi liniami można dostać się na Fuerteventura.

Szczególnie przydatne to może być dla odwiedzających nas rodaków z Niemiec i Wielkiej Brytani wraz z Irlandią oraz ze Skandynawii.

 

 

 

 

 

MORRO JABLE WEATHER