fake watches

Blog »

Fuerteventura blog: tytułem wstępu do naszego bloga-aktualności.

Fuerteventura blog: rozpoczynamy pisanie bloga- aktualności.


Witamy na stronie, którą stworzyliśmy dla przebywających na wyspie turystów z Polski. Serwis powstał z myślą o wszystkich tych, którzy wakacje czy wczasy na Fuertaventurze spędzają od wielu lat, ale także dla tych, którzy zamierzają spędzić pierwszy urlop na Fuerteventurze. Nasze Biuro Podróży na Fuerteventurze pomoże Wam zwiedzić to piękne miejsce zarówno podczas wycieczek autokarowych, jak i kameralnych samochodowych, off-road, rowerowych, pieszych a także podczas rejsów morskich.

Oprócz poznawania uroków Fueertaventury, organizujemy także wycieczki na Lanzarote, która znajduje się tak blisko Fuerteventury, że grzechem było by jej nie odwiedzić przy okazji. Na naszej stronie znajdziecie kompedium wiedzy dotyczącej wyszukiwania tanich lotów i wynajęciu apartamentów prywatnych, samochodów, motorów, rowerów i niezbędnego sprzętu wodnego. Nasza Biuro Podróży posiada licencję turystyczną Rządu Kanaryjskiego i współpracuje z miejscowymi partnerami w celu organizacji wypoczynku dla turystów z Polski.

Jeśli informacje podane na naszej stronie są niewystarczające, prosimy o kontakt, pomożemy Państwu zorganizować przelot i noclegi z naszej bogatej oferty. Za naszym pośrednictwem możecie kupić w promocyjnej cenie bilety do Oasis Parku w La Lajita, który jest obowiązkowym punktem do zwiedzania na wyspie. Dopełnimy wszelkich starań, aby wasze wakacje i wczasy na Fuereventurze okazały się być najlepszymi w waszym życiu. Wiemy z doświadczenia, że urlop na Fuercie będzie niezapomnianą przygodą. Więcej informacji o wyspie i o życiu na niej znajdziecie na stronie www.wakacjefuerteventura.com.pl. W tym blogu będziemy udostępniać informacje o aktualnościach z wyspy, jak i nowościach w naszej ofercie. Kierujemy go głównie do Tych z Was, którzy nie korzystają z portali społecznościowych na których zamieszczamy te informacje.

MORRO JABLE WEATHER