fake watches
Fuerteventura wakacje noclegi Morro Jable Hotel Jandia Golf

Hotel Jandia Golf to ekskluzywny ośrodek położony obok pola golfowego "Jandia Golf Club" ze spektakularnym widokiem na wąwóz  Vinamar i wspaniałą plażę Mattoral.

Hotel ten jest idealny dla rodzin z dziećmi i tych, którzy kochają spokój. 

Hotel posiada 166 pokoi w tym 94 z salonem i sypialnią (4 z nich przystosowane dla osób niepełnosprawnych) oraz 72 pokoje z salonem i dwoma sypialniami. Pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, pościel: 1,05 x 2,00 twin, duży taras lub balkon, klimatyzację, wentylator sufitowy, oddzielny salon, łazienkę z suszarką do włosów, telewizję satelitarną, telefon w pokoju, sejf.

Wyposażenie Pokoju Podwójnego: Pokój (22,24 m2) sypialnia (17,28 m2), łazienka (7,16 m2) oraz taras (8,77 m2) i kuchnia. Klimatyzacja, wentylator sufitowy, sejf, telewizja satelitarna, telefon w pokoju i suszarka do włosów.

Wyposażenie Pokoju Rodzinnego: sypialnia  z łazienką, druga sypialnia, oddzielna łazienka (5,57 m2), pokój dzienny (22,08 m2) - kuchnia i taras (13 m2). Klimatyzacja, wentylator sufitowy, sejf, telewizja satelitarna, telefon w pokoju i suszarka do włosów.

Zakwaterowanie tylko w opcjach z wyżywieniem: HB lub ALL INCLUSIVE

W hotelu znajduje się: bufet "Albatros", bar przekąskowy "Birdie" i restauracja.

Dla najmłodszych: sala gier, plac zabaw, mini klub, przedszkole z zespółem animatorów, który organizuje różnego rodzaju zabawy.

Pralnia, sejfy, biuro informacji turystycznej, wypożyczalnia samochodów "Fuerte Turismo" z polskojęzyczną obsługą, parking i inne usługi.

Wielofunkcyjny Hall z panoramicznym telewizorem i kącikiem internetowym, gry planszowe, bilard, tenis stołowy.

Zwierzęta są akceptowane: do 10kg i maksymalnie dwóch sztuk w pokoju, za dodatkową opłatą  12 € za noc. Pamiętaj, że zwierzę nie może pozostać bez opieki w pokoju oraz ogólnodostępnych pomieszczeniach hotelu.

Busem na plażę "gratis"

Hotel dysponuje darmowym autobusem dowożącym gości hotelowych na plażę, w regularnych godzinach od 10:00 do 18:00.

Informacje ogólne

Odległość do plaży: 1.5 km - piasek żółty

Odległość miasta / centrum: 3 km Morro Jable

Odległość od lotniska: 85 kilometry

Odległość do przystanku autobusowego 1.3 km

Odległość do portu: 4 km

Budownictwo / Wyposażenie

Kompleks o powierzchni 31.161,42 m2 został wybudowany w 2005 roku, składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków, posiada dwa typy pokoi. Pokój Podwójny: pow. mieszkalna: 59,95 m2, może pomieścić maksymalnie; 2 dorosłych i 1 dorosły w dodatkowym łóżku w pokoju dziennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 dzieci. Pokój Rodzinny:  pow. mieszkalna: 79.81 m2, może pomieścić maksymalnie; 4 osoby dorosłe 1 dorosły w dodatkowym łóżku w salonie obok rozkładaną sofą dla 1 lub 2 dzieci. Do dyspozycji są 4 windy o wymiarach: szerokość x głębokość x wysokość: 1.100x1.400x2.100 mm, drzwi (podwójne) 800x2000 mm.

Baseny:

Odkryty basen 1: rodzaj wody: słodka-437 m2; podgrzewany w  zimie

Odkryty basen 2: rodzaj wody: słodka 525 m2; niepodgrzewany

Odkryty basen dla dzieci: rodzaj wody: słodka 78,50 m2 niepodgrzewany

Napięcie: 220 V.

 

 

Poniżej cennik obowiązujący tylko dla rezerwacji przez naszą stronę. Po potwierdzeniu dostępności pokoju, dokonujecie Państwo płatności na rachunek hotelu. WakacjeFuerteventura nie pobiera od Państwa żadnych prowizji.

Cennik do pobranis w pdf.

 Poniżej mapka z położeniem hotelu:

 


Zdjęcia:

MORRO JABLE WEATHER