fake watches

Blog »

Fuerteventura co warto zobaczyć

"Oasis Park" w La Lajita

 


"Oasis Park" w La Lajita

 

Oasis Park Fuerteventura   Odwiedź największy park tematyczny na Wyspach Kanaryjskich, w którym można zobaczyć ponad 3000 zwierząt z 250 gatunków, rezerwat wielbłądów położony w górach z widokiem na morze oraz nasz wyjątkowy i jedyny w Europie ogród kaktusów. 

 W naszym parku można nacieszyć się bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami, popływać z lwami morskimi, nakarmić słodkie i zabawne lemury, a także zobaczyć największy rezerwat wielbłądów w Europie i podać wielbłądziątku butelkę mleka.

 Nasze zoo jest nie tylko miejscem oferującym świetną zabawę lecz także jedną z najciekawszych atrakcji Fuerteventury. Przygotuj się na zwiedzanie sawanny afrykańskiej, pustyni Sahara oraz madagaskarskich lasów tropikalnych w jednym miejscu – w Oasis Park Fuerteventura!

 

 

W cenie biletu oferujemy cztery niesamowite pokazy z udziałem naszych głównych atrakcji: pokaz pełnych wdzięku lwów morskich, pokaz lotów w wykonaniu naszych majestatycznych ptaków drapieżnych, ekscytujacy show z udziałem gadów oraz występ naszych mądrych papug z rodzaju ara z Amazonii. 

Zapewniamy darmowy dojazd autobusem z głównych centrów turystycznych na wyspie. Otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00. 

Cennik

dorośli: 33,00eur

dzieci 4-11lat: 19,50eur /dzieci od 1-3lat bezpłatnie/

emeryt +60: 28,00eur

 

Bilety można kupić u nas po przybyciu na wyspę, kontakt: +48 606 968 087 lub +34 627 37 2558, lub zarezerwować przez internet z 5% zniżką: email: fuerteventurawakacje@gmail.com

Rozkład jazdy bezpłatnych autobusów można sprawdzić na stronie: http://www.fuerteventuraoasispark.com/como-llegar

 

MORRO JABLE WEATHER