fake watches

Blog »

Aktualności z rynku wynajmu samochodów

Fuerteventura gdzie wypozyczyć auto?


Obecna sytuacja z wynajmem samochodów jest trudna. Wiele firm po "tąpnięciu”pandemicznym" wyprzedała floty i nie odnowiła w minionym roku, gdy turystyka na wyspie skoczyła w górę. Obecnie nie jest ważne która firma jest najtańsza, ale która posiada pojazdy do wynajęcia. Z naszych informacji wynika, że na lotnisku w dalszym ciągu numerem "1" jest AUTOREISEN, z reguły ma auta i dobre ceny. Ważne aby rezerwacji dokonać on-line z jak największym wyprzedzeniem.

Jeśli będziecie przebywać w okolicy Morro Jable i potrzebujecie auta tylko na kilka dni, możecie skorzystać z usług firmy AUTOSOTO. To firma lokalna z Morro Jable, nie posiada strony rezerwacyjnej on-line, trzeba zadzwonić lub podejść do jednego z dwóch biur w mieście. Mają dużą flotę i dobre ceny i dużą dostępność.

Autos Soto S.L.

Blvr. el Timón, 35625 Morro Jable

tel.: +34 928 54 14 19

 

 

Druga w kolejności jeśli chodzi o jakość usług i ceny to : "Cicar", ta firma posiada biura oprócz lotniska, także w wielu miejscach na wyspie. Podobnie w celu uzyskania jak najlepszej ceny, należy rezerwować wcześniej przez internet, (płatność: karta kredytowa/debetowa/gotówka):

Powyższe firmy nie mają żadnych ukrytych kosztów, zapłacicie orzy okienku tyle za  za ile zarezerwujecie przez internet.

  

 Motocykle można wypożyczyć m.in. za naszym pośrednictwem na południu wyspy w Morro Jable. Przykładowe typy i ceny:

Honda 250

1 dzień / 59€/dzień
2 dni / 53€/dzień
3 dni / 50€/dzień
5 dni / 47€/dzień

Harley Davidson Sportster

1 dzień / 99€/dzień
2 dni / 91€/dzień
3 dni / 87€/dzień
5 dni / 80€/dzień

(płatność: karta kredytowa/debetowa/gotówka)

 

 Poniżej linki do wybranych wypożyczalni samochodów działających na wyspie:

 

 
 
 
 
 
 
 
MORRO JABLE WEATHER